Foredrag med Roger Finnjord - Utdanningsforbundet Ibestad

Vi tror nesten ikke du finner en bedre mann til å prate om menneskelige relasjoner, det å ta vare på hverandre og bygge lagfølelse på arbeidsplassen. Roger er engasjert, ærlig og ekte. Med sin blanding av humor og visdom fengsler han sitt publikum. Må oppleves! link til video med Roger Finjord. https://www.frikant.no/finjord/

Dette kurset er gjennomført

Om kurset

Hvor og når?
tirsdag 13. feb. kl. 16:30 - 20:00

Salangen Kulturhus

Kongsveien 32, 9350 SJØVEGAN

Vis i Google Maps
Påmeldingsfrist

01.02.2024

Praktisk ansvarlig

Helga-Malene Meyer
E-post: [email protected]
Telefon: +4748205520

Faglig ansvarlig

Helga-Malene Meyer
E-post: [email protected]
Telefon: +4748205520

Utdanningsforbundet Ibestad, i samarbeid med Utdanningsforbundene Salangen, Lavangen, Dyrøy og Gratangen har den gleden å invitere medlemmene sine til et fantastisk foredrag med Roger Finjord. Hvis noen av våre medlemmer deltok på bolyst-konferansen som Ibestad Kommune hadde, var det Roger Finjord som var konferansier på denne.

Vi ønsker å invitere alle medlemmer til et fantastisk foredrag tirsdag 13.02.24 på Salangen kulturhus.

Vi prøver kjøre felles transport fra Hamnvik til Sjøvegan. Nærmere avklaring rundt dette kommer når det er klart.

Håper at så mange som mulig har mulighet for å delta. I etterkant av foredrag blir det servert middag til alle deltakerne.

Om foredraget «Jakten på det gode laget»

Foredraget skal gi deg som deltaker både humoristiske historier, og samtidig tar deg med inn i alvoret i lederskap og samspillet mellom mennesker. Humor og seriøsitet går hånd i hånd gjennom foredraget når det snakket om røtter stolthet og identitet.

Foredraget inneholder:

  • Humor og seriøsitet. To sider av samme sak
  • Garderobelukta
  • Raushet
  • Unne og beundre
  • Kultur og identitet
  • Stolthet av røtter, jobb og drakt
  • Hva ser vi etter i hverdagen.
  • Hva er ditt bidrag?
  • Viktigheten av et klapp på skuldra.

Styret i Utdanningsforbundet Ibestad tror dette kommer til å bli et fantastisk foredrag som alle vil sitte igjen med noe å ta med seg tilbake igjen.

Med vennlig hilsen

Styret

Utdanningsforbundet Ibestad