Lunsj for pensjonistene i Utdanningsforbundet Vadsø

Utdanningsforbundet Vadsø ønsker å samle pensjonistmedlemmene til en hyggelig sosial sammenkomst nå før jul 13.desember kl. 12.00.

Dette kurset er gjennomført

Om kurset

Hvor og når?
tirsdag 13. des. kl. 12:00 - 14:00

Varangertunet (i Vestre Jakobselv)

9800 VADSØ

Vis i Google Maps
Påmeldingsfrist

09.12.2022

Praktisk ansvarlig

Camilla Irene Bangsund Degerstrøm
E-post: [email protected]
Telefon: +4795119673

Utdanningsforbundet i Vadsø har også i år gleden av å invitere sin pensjonistmedlemmer til en julelunsj. I år blir det på Varangertunet i Jakobselv, vertskapet (Siren og Jan Eilif) er kjent for å skape trivelige rammer for det som arrangeres der. Julelunsjen vil bestå av juletallerken, dessert og kaffe.
I år er vi nødt til å ta en egenandel på 100 kroner pr person. Vi håper at det ikke skremmer noen fra å delta.
Bindende påmelding innen fredag 09. desember klokka 16.00. 100 kroner betales inn til lokallagets konto 1602.58.96.282 ved påmelding.  For ordens skyld: Dersom du melder deg på, men dessverre ikke kan delta, vil beløpet ikke bli refundert. Dette av hensyn til oppgjøret med Varangertunet. 
Dersom du trenger skyss til/fra Jakobselv så meld i fra til [email protected]. Vi skal forsøke å samordne skyss.
Vi beklager at det ble så kort påmeldingsfrist, men håper at du likevel blir med på julelunsjen.