Praktisk informasjon

Utdanningsforbundets 6. ordinære landsmøte avholdes på Thon Hotel Arena, Lillestrøm 4.-7. november.

Som delegat bruker du det trådløse nettverket i salen:

Hovednettet er: UDFLM
Passord: landsmote

Dersom du ikke får koblet deg til via dette nettet så bruker du vårt sekundærte nettverk (Dette gjelder særlig de som har eldre enheter): UDFLM2
Passord: landsmote

Når du er ute av salen bruker du hotellets gjestenett Thon Wifi (åpent). Alle mobiler kobles også på dette nettet eller 4G.

GoPlenum for delegater

GoPlenum er applikasjonen Utdanningsforbundet bruker i gjennomføringen av fylkesårsmøter og landsmøtene sine. Applikasjonen er utviklet av svenske ÅF (tidligere Samtanke) etter ønske fra Utdanningsforbundet.

Her finner du en brukerveiledning

Liste over delegater

Sentralstyret

Steffen Handal
Terje Skyvulstad
Hege Elisabeth Valås
Ingvild Aga
Hanne Fehn Dahle
Tore Gjert Fjørtoft
Gro Hartveit
Stine Christensen Holtet
Thom Bjørnar Jambak
Tormod Korpås
Siri Skjæveland Lode
Ann Mari Milo Lorentzen
Turid Buan Øfsti
Terje Vilno vara
Frank Bergli vara
Gunn Lisbeth Nordstrøm vara

Østfold

Betty Anita Solli
Mari Bjerke
Ole Jørgen Christiansen
Knut Olav Farbrot
Silje Grønfoss
Nina Therese Jacobsen
Jannicke Johansen
Hallstein Rosnes
Hege Cecilie Nicolaysen
Wenche Langvik Pereira

Akershus

Gro Iren Abrahamsen
Marit Fulland Danielsen
Håvard Fosstuen
Ine-Lill Hjelm Gabrielsen
Bjørn Sigurd Hjetland
Asle Jahren
Thor-Arne Johansen
Bodil Kirkerød
Jane Lomax
Marthe Kragebøl Norvalls
Hanne Nesfeldt
Cecilie Ringnes
Lars Elvethun Torskenes
Leif-Inge Westbø
Bjørn Atle Steen Årbog

Oslo

Aina Beate Skjefstad Andersen
Ellen Elisabeth Brekke
Eirik Bäcklund
Atle Andre Danielsen
Therese Thyness Fagerhaug
Jorunn Folkvord
Anne Greve
Anders Jørgensen
Halvor Kolsrud
Rune Christian Lang
Stine Sund
Ingrid Harlem Losnedahl
Silje Marie Bentzen

Buskerud

Johannes Bjørset Aagaard
Ulrik H.L. Falck
Stian Hofvind
Camilla Helen Landsverk
Eskil Dahl Rotherud
Kari Rusten
Per Kristian Solevåg
Hege Vollan
Karianne Bakken Yngling

Rogaland

Gunn Reidun Tednes-Aaserød
Bjørn Brown
Elisabeth Eikeland
Kitty Garborg
Inger Grødem Haraldsen
Hogne Wathne Helgesen
Kari Holmøy
Rolf Olav Meland
Solfrid Mydland
Jon Eirik Næsheim
Margareth Vatne Rønningsen
Karin Elisabeth Kaald Wathne
Signe Norbotten

Hordaland

Anita Knapskog
Kristine Berdal
Berit Dale
Tone Digranes
Solfrid Furre
Kåre Grevle
Frank Harald Hansen
Torunn Herfindal
Benedicte Meyer
Grete Monsen
Bente Ingeborg Myrtveit
Marit Himle Pedersen
Rune Stadsnes
Turid Strømmen
Frode Kåre Wollberg
Mildrid Beate Kronborg Økland

Sogn og Fjordane

Steinar Strømsli
Hilde Kvamsås Aa
Anita Holm Cirotzki
Gro-Merete Sårheim Dvergsdal
Jasmin Eminovic
Magnhild Hoddevik
Hege Herland Kjeilen

Møre og Romsdal

Gerd Botn Brattli
Hilde Holmeide Aandahl
Ina Enoksen
Monica Lunde Ludvigsen
Håvard Moe
Randi Lyngbø Ottesen
Paul Ivar Pedersen
Sirikit Vågen
Ivar André Aadland
Orlaug Bjørdal Kårstad

Nordland

Anita Karlsen
Viggo Albertsen
Kristin Brattli Grindstad
Trond Hagen
Einar Hanssen
Rakel Merete Hunstad
Christine Mathea Meisterlin
Renate Karin Nordnes
Inge Sneberg
Karen Strandenæs

Troms

Thomas Nordgård
Lene Kristin Berglund
Ole Ragnar Leistad
Morten Rennemo
Anita Richardsen
Hege Ryeng
Astrid Pia Stensaker

Finnmark

Arnt Holger Jensen
Karen Inga Eira
Sissel Breie Henriksen
Eskil Hoholm Hovland
Gunn Åse Paulsen

Innlandet

Rannveig Theisen
Thore Johan Nærbøe
Lars Frode Finstad
Birgitte Fjørtoft
Inger Marie Kleppan Georgstad
Eline Høiberget
Tore Hølmo
Jill Johansen
Steinar Laberg
Torill Beitdokken
Marit Juvem
Bente Kampesveen
Geir Moen
Siri Sandstedt Ringen
Aslak Stensrud
Inger Elisabeth Jahre

Vestfold og Telemark

Solveig Hals
Kjersti Bendiksen
Paul Bentsen
Erland Bratli
Morten Røgeberg Cowles
Margareth Eikstad
Geir Evensen
Bjørnar Hagen
Aud Lillian Hustveit
Øyvind Lohne
Beate Louise Lund
Anne Wangensten Norstrand
Ida Kaspara Oterholt
Tove Helene Pedersen
Anne Yun Rygh
Monica Undseth
Kurt A. Nilsen Faltin

Agder

Ottar Stordal
Eilin Ask Dugstad
Anne Cathrine Fodstad
Anne Kirsten Lindgren Galteland
Vemund Jensen
Renee Christin Røyneland
Silje Gran Aanensen
Sheila Vaage Benestad
Eskil Berggren
Astrid Føreland
Line Margrethe Drange Neset
Atle Oanes
Karianne Sørtveit
Marianne Tjørnhom

Trøndelag

Geir Røsvoll
Bente Aalberg
Ole Edvard Antonsen
Ståle Pedersen Bonsaksen
Roger Hanssen
Guro Williksen Haug
Stine Hjerpbakk
Trond Iversen
Wenche Nygård
Pål Heide Kielland
Hilde Lein
Hans Johan Lieng
Ann-Kathrin Mulstad
Hege Slørdahl
Gry Camilla Tingstad
Trond Preben Pettersen Uthus
Kristin Elvsveen Witry
Jorid Oline Østvik